Záruka

Při nákupu ojetého vozidla, kupujícího bezpochyby nejvíce zajímá stav vozidla a poskytovaná záruka na ojetý vůz. Většina kupujících, si bohužel mylně vykládá pojem zákonné odpovědnosti za skryté vady použitého zboží a považuje tuto odpovědnost za plnohodnotnou záruku srovnatelnou se zárukou, která je poskytována při prodeji nového vozu.

V případě pozdější reklamace technické vady způsobené opotřebením, či náhlým selháním některé ze součástí vozu, jsou pak takoví klienti velmi nemile překvapeni zjištěním, že na takovou závadu nelze uplatnit reklamační nárok a vzniká velký problém, který znamená pro kupujícího další, mnohdy nemalé náklady spojené s opravou vozu. U použitého zboží, jako je mimo jiné i osobní automobil totiž zodpovídá prodávající ze zákona pouze za takzvané skryté vady, které musí prokazatelně existovat již v okamžiku prodeje.

AUTOCENTRUM DELMOS Vám poskytne plnohodnotnou záruku na mechanické i elektrické závady ojetých vozidel. Při nákupu ojetého vozu u naší společnosti, tak zákazník získává jedinečnou možnost zakoupit si vozidlo s plnohodnotnou zárukou na motor (včetně turbodmychadla a vstřikovačů), převodovku včetně automatické, chladící systém motoru, elektronickou řídící jednotku motoru, řízení, brzdy, spojku, elektrickou instalaci včetně alternátoru a startéru, pohon 4x4, klimatizaci včetně kompresoru a chladiče klima a mnoho dalších komponentů vozu.

Tato záruka lze uzavřít od 6 do 24 měsíců a naše společnost ji poskytuje ve třech variantách pojištěného rozsahu součástí vozidla a to PLUS, COMFORT, ADVANTAGE.

Více informací Vám rádi sdělíme na zvolené pobočce.

Záruční programy  jsou součástí pojištění mechanických a elektrických poruch motorových vozidel DEFEND Car Protect. Poskytovatelem a správcem pojištění DEFEND Car Protect v České republice je společnost DEFEND FINANCE s.r.o.